nestlift.jpg

ERMAS ASANSÖR Hakkında

1986 ylından bu zamana kadar binlerce mutlu müşteri...

Firmamız asansör montaj, bakım, arıza, tamir, revizyon, elektrik, tesisat, taahhüt, imalat, mümessillik gibi konularla iştigal etmektedir. 1986'dan beri konusunda deneyim ve bilgi birikimi ile bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalarla sektöründe önemli bir pazar  payına ve güvenilir bir isme sahip olmuştur.
Firmamız oteller, fabrikalar, hastaneler, iş merkezleri, konutlar, villalar, köşkler için tam veya yarım otomatik kapılı, hidrolik, panoramik kabinli, kademesiz hız ayarlı, frekans kontrollü her tür ve tipte asansörler yapar. Tüm üretimini bugüne kadar TSE Standartlarına göre gerçekleştirmiştir. Kullanılan mamul ve yarı mamuller ile elektronik, mekanik aksamın standartlara ve gerekli alanlarında CE işaretlemesine uygunluğu titizlikle kontrol edilir. Montaj aktivitelerini  yürürlükteki son standartlara göre düzenler. Siz müşterilerimize kusursuz bir sistem sunar.

 

ERMAS ASANSÖR Hakkında

ERMAS Asansör Ltd. Şti. için her yapı kendi koşulları içerisinde değerlendirilir ve uygun çözümlere ulaşılır. Konuyu bir bütün olarak kabul edip, yapıların genel görünüm ve trafik hesaplarına göre olumlu katkılarda bulunup buna göre müşterilerini yönlendirir. Bu işleri, elektrik mühendisi, makine mühendisi, kimya mühendisi ve mimardan oluşan teknik kadro ve 20-25 yıllık tecrübeli teknikerleri ile birlikte  gerçekleştirmektedir. Satış sonrasında da uzman kadrosu ile periyodik bakım hizmetleri ve mükemmel bir servis hizmeti verir. Arıza ve bakım servisimiz eğitilmiş teknik elemanları, servis arabaları ile donanımlı olarak tüm sorunlara en kısa zamanda cevap verir. İnsana önem veren ve önce insan sloganı ile yola çıkan ekibimiz, yapılara kalıcı ve kaliteli çözümler sunarak, can ve mal emniyeti için zoru hemen, imkansızı zamanla çözer.

hidrolik-asansor_edited_edited.jpg